SpeakArt. Textbook for students

I tak oto otrzymaliśmy z drukarni nasz nowy autorski podręcznik dla studentów do nauki języka angielskiego. Studenci grafiki i sztuki będą mogli porozmawiać o sztuce, opowiadać o okresach i technikach sztuki, wyrażać i prezentować swoje dzieła oraz swoje opinie w języku angielskim w zglobalizowanym świecie. Zgodnie z ideą Dzieła Otwartego Umberto Eco, nasi przyszli studenci zdobędą odpowiedni rejestr, aby omówić dzieła sztuki z ich perspektywy.

SpeakArt zawiera oryginalne artykuły napisane przez historyka sztuki z UAD oraz ambitne zadania przygotowane przez językoznawców i filologów z WIT. Głównym celem podręcznika jest doskonalenie umiejętności mówienia. Rysunki absolwentki WIT i liczne zdjęcia urozmaicają książkę, a atrakcyjny projekt całości przygotował nasz wykładowca WIT.