Newsy jesienne

Czas letniej przerwy wakacyjnej dobiega końca, ale w naszym przypadku prace nad projektem Trzeci wymiar grafiki trwały i trwają nieprzerwanie. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi kolegami z uczelni partnerskiej UAD, uzgadniając i monitorując postęp prac związanych z dokumentacją oraz bieżącymi zadaniami. Prowadzimy częste rozmowy telefoniczne oraz telekonferencje. Ogólna sytuacja epidemiologiczna spowodowała tymczasowe odwołanie wyjazdowych/ przyjazdowych wizyt roboczych, tym niemniej realizujemy zadania w systemie zdalnym.