Z wykształcenia plastyk, mgr historii sztuki. Dyplom pod kierunkiem prof. Andrzeja Kazimierza Olszewskiego obroniony w 2001 roku na Wydziale Historii Sztuki Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Aktualnie artysta niezależny.
W swoich wczesnych działaniach plastycznych posługiwał się językiem typowym dla kultury masowej. Wielokrotnie brał udział w przedsięwzięciach związanych z ilustracją, plakatem, street Artem. W latach 2003-2010 opublikował kilkaset ilustracji w prasie codziennej i na łamach magazynów kolorowych. W tym czasie powołał do życia i jako redaktor naczelny prowadził magazyn COM X, skupiając młode pokolenie ilustratorów i rysowników, a jego prace zostały włączone do „Antologii Komiksu Polskiego”, zaś animowane etiudy były prezentowane przez TVP1 i HBO. Zajmował się też projektowaniem layoutów prasowych i wydawniczych. W tym czasie zostało opublikowanych około 20 książek wg jego layoutu. W tym serie albumów i wydawnictw dla Muzeum Pałacu w Wilanowie. m.in.: nagrodzonego projektu odtworzonej pierwszej polskiej książki kucharskiej “Compendium Ferculorum” dla rodziny Lubomirskich oraz albumu “Wilanowski Widnokrąg” (nagroda Academia 2011)
Od 2012 roku zajmuje się reżyserią krótkich form filmowych w kategorii (animacja, dokument). Autor cyklu “Masters of Art” (2012) animującego arcydzieła malarstwa europejskiego, filmu animowanego „Rama & Sita” ożywiającej malowidła Stefana Norblina z pałacu w Jodhpurze w Indiach (premiera i projekcje kinowe listopad 2018) oraz animacji “Drzwi Gnieźnieńskie” (2016) Dla wytwórni płytowej Requiem Records wykonał animację “Le Baiser – Pocałunek” do muzyki Eugeniusza Rudnika, w aranżacji Meeting by Chance (2015). W 2010 roku jego video “O2” przygotowane dla “Leica Gallery” otrzymało nominacje w dwóch kategoriach do nagrody głównej na festiwalu w Cape Town. W listopadzie roku 2019 miała miejsca premiera pierwszego krótkometrażowego dokumentu w jego reżyserii „Basiu Zatańczymy”.
Autor ponad 30 wielkoformatowych murali portretowych wykonanych w Polsce i Europie. W tym „Galerii Osobowości Kultury Warszawy”, w której znalazły się podobizny m.in.: Czesława Niemena, Agnieszki Osieckiej, Marka Hłaski, Andrzeja Wajdy. W latach 2007-2008 zrealizował pamiątkowy portret Zdzisława Beksińskiego i Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Muzeum Powstania Warszawskiego. W 2016 roku wykonał serię murali historycznych w Krakowie: (Karol Knaus, Helena Rubinstein, cesarz Józefa II, Kazimierz Wielki) W latach 2011-2017 odbył cykliczną podróż po Europie sięgającą od Odessy za Koło Podbiegunowe realizując projekt “StreetArt Summer”. W tym czasie powstały nielegalne prace wykonywane w wielu miastach Europy (Odessa, Wrocław, Drezno, Praha, Orgosollo, Silo, Berlin, Nicea)
Jako pedagog skupiony na współczesnych technikach obrazowania. W przeszłości związany z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie i Europejską Akademią Sztuki. Aktualnie prowadzi pracownię Rejestracji Obrazu w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Ilustracji Cyfrowej w WSISiZ. Od ponad 10 lat realizuje cykl wykładów monograficznych z zakresu historii sztuki i historii kultury wizualnej dotyczących funkcjonowania motywów plastycznych w obrębie Sztuk Pięknych, które doczekały się wersji radiowej w postaci programu ARTEFAKTY na antenie TOKFM.
Ma status Influencer Adobe oraz jako jeden z nielicznych rysowników na świecie został zaproszony do grona Wacom Evangelist. Członek Stowarzyszenia Historyków Sztuki. Wielokrotny juror konkursów graficznych (m.in. BWA Polygonum, Warszawska Jesień Fotografii, Animuj Warszawę).