Niech mai się maj

Cały świat zmaga się z pandemią i jej następstwami od ponad roku. Ta nowa, trudna sytuacja wymagała zastosowania narzędzi cyfrowych w znacznie większym stopniu niż kiedykolwiek wcześniej.

Nasza praca i współpraca przebiegają nieprzerwanie, osiągamy założone cele w realizacji zadań projektowych. Ponieważ spotkania i robocze wizyty wyjazdowe nie są jeszcze dostępne, prowadzimy liczne spotkania online, dodatkowo odbywamy długie rozmowy telefoniczne i jesteśmy w ciągłym kontakcie mailowym. Pomyślnie dostosowaliśmy grafik i styl pracy do wymagań współczesnej sytuacji.